BA Botaniek
BA Caputsteen
BA De Beemden
BA Nekkerspoel
BA Pitzemburg
BA Stassart
BA Zandpoort

Ruime BA-delegatie op 8 Mei-plechtigheid

Nieuws

Zowat 70 BA-leerlingen en leerkrachten namen op maandag 8 mei (Bevrijdingsdag) deel aan de herdenkingsplechtigheden van de stad en het 8 Mei-comité. Onze leerlingen legden samen met o.a. oud-strijdersverenigingen bloemen neer aan het oorlogsmonument op de Van Benedenlaan. Daarna ging het in stoet, onder begeleiding van de muziekkapel van de lokale politie, naar het monument op het Sint-Romboutskerkhof. Op de Grote Markt tenslotte werden de hymes van de 'bevrijders' (Groot-Brittannië, Frankrijk en de VS), Vlaanderen en België gespeeld en hun vlaggen gehesen. Een unieke ervaring voor onze leerlingen, die alle plechtigheden met veel eerbied bijwoonden.

Vorige artikel Terug naar het overzicht Volgende artikel